KONST / Litografier / Litografi 14808123
nr 1480 8123
David Bracken
(f. 1930), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 216/290. Bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x66 cm
David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:17:09
1/8 18:09:38